Bezpłatny kurs języka niemieckiego - Capgemini

Data: 09.08.2017

Drodzy studenci kierunku Informatyka oraz kierunków pokrewnych!

Firma Capgemini, Studium Języków Obcych oraz Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej organizują dla studentów II, III, IV i V roku kierunku Informatyka oraz kierunków pokrewnych bezpłatny, roczny kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1+ i A2 i ich kontynuację w semestrze letnim na odpowiednio wyższych poziomach.

Najlepsi uczestnicy kursu będą mieli możliwość odbycia stażu i/lub praktyki w firmie Capgemini oraz podjęcia pracy. Zapisy odbędą się w terminie 15.09.-02.10.2017. W dniu 04.10.2017 planujemy test z języka niemieckiego, który będzie podstawą do kwalifikacji na kurs do dwóch grup.

Liczba miejsc ograniczona! Każda grupa będzie liczyć 14 osób.

Szczegółowy opis projektu znajduje się na stronie: www.sjo.pwr.edu.pl.