Byte My Code - spotkanie z Java Champions

Data: 22.09.2017

Data: 07.10.2017
Miejsce wydarzenia: Strefa Kultury Studenckiej Politechnika Wrocławska

Do Wrocławia zawitają Mistrzowie Java i Java RockStars, którzy podzielą się wiedzą związaną z najgorętszymi nowinkami ze świata języka Java. Nasz wydział objął to wydarzenie swoim patronatem.
Byte My Code to świetna okazja do poszerzenia wiedzy i poznania wybitnych specjalistów osobiście.

Na scenie Byte My Code zobaczycie m.in. Java Champions jak Josh Long i Kirk Pepperdine. Mikrofon wezmą do ręki także Łukasz Szydło, Sebastian Malaca, Michał Kordas i inni mistrzowie programowania. Prelegenci mają bogate doświadczenie w takich  zagadnieniach jak:

•    Java
•    Spring
•    mikroserwisy
•    architektura aplikacji
•    automatyzacja
•    Agile
•    Domain-Driven Design
•    testowanie oprogramowania
•    Groovy
•    JVM

Między innymi tych tematów można spodziewać się podczas Byte My Code. W planie konferencji mnóstwo dodatkowych atrakcji i konkursy godne prawdziwych programistów. Pierwsza edycja Byte My Code przewidziana jest na 250 uczestników a rejestracja już ruszyła.

Zapisy oraz więcej informacji o Byte My Code na stronie internetowej konferencji www.bytemycode.pl.

Warto też śledzić wydarzenie na Facebooku, by być na bieżąco z aktualnościami.

Byte My Code