Dr inż. Adrianna Kozierkiewicz laureatką konkursu "Miniatura"

Data: 20.11.2017

Wśród laureatów konkursu znalazła się dr inż. Adrianna Kozierkiewicz z naszego Wydziału za projekt zatytułowany: "Opracowanie metody do oceny potencjalnego obiektywnego przyrostu wiedzy po integracji ontologii na poziomie relacji".

Konkurs skierowany był do osób z tytułem doktora, które dotąd nie kierowały realizacją projektów badawczych, ani nie były laureatami konkursów stypendialnych i stażowych finansowanych przez NCN. Laureaci na swoje projekty otrzymają od 5 tys. zł do 50 tys.zł, a budżet konkursu wynosi 20 mln zł.

Więcej informacji o laureatach konkursu można znaleźć na stronie: https://www.ncn.gov.pl/konkursy/wyniki/2017-08-03-miniatura1