Dźwignia Kariery - ruszyła rekrutacja

Data: 27.07.2017

Data: 02.10.2017
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Od najbliższego roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale zostanie powołana dedykowana grupa studentów projektu Dźwignia Kariery, która zostanie utworzona przy specjalizacji Przedsiębiorczość, Innowacje i Projekty.  Studentom, którzy pomyślnie przejdą rekrutację do projektu, zapewnimy możliwość jednoczesnego studiowania oraz pracy u renomowanego przedsiębiorcy w formie płatnego stażu.

Celem projektu Dźwignia Kariery jest kształcenie coraz to lepszych specjalistów jeszcze podczas studiów. Dzięki formie organizacyjnej studiów, nasi kandydaci mają możliwość łączenia obowiązków na uczelni z uczestnictwem w prawdziwych projektach u pracodawcy. Dwa dni na uczelni oraz trzy dni podczas stażu, pozwolą uczestnikom na o wiele szybsze zdobywanie kluczowych kompetencji. Szerokie spektrum działalności, reprezentowane przez naszych partnerów, umożliwi studentom prace w wybranej przez siebie branży i realizowanie swoich pasji przy jednoczesnym zdobywaniu doświadczenia zawodowego.

Wydział Informatyki i Zarządzania jest miejscem kształcenia specjalistów czterech kierunków: Informatyki, Inżynierii Systemów, Inżynierii Zarządzania, Zarządzania, które pozwalają absolwentom doskonale odnaleźć się w świecie globalnej gospodarki. Partnerzy uczestniczący w projekcie mogą delegować swoich specjalistów do współprowadzenia wykładów, podczas których pokazane będą prawdziwe projekty i realne problemy oraz sylwetka i propozycje przedsiębiorstwa.

Rekrutacja do projektu zostanie otwarta w drugiej połowie lipca i będą mogli w niej brać udział wszyscy studenci I roku II stopnia Wydziału Informatyki i Zarządzania. Pierwszy etap będzie obejmował krótkie wideo opowiadające o sobie oraz  indywidualny case study. Więcej informacji dotyczących projektu można znaleźć na stronie www.dzwigniakariery.pl lub na Facebooku czy Linked in.

20369905_500827150261027_1161871131685092316_o.jpg

Dźwignia Kariery