GALA PRACODAWCÓW i Sesja Networkingowa z pracodawcami

Data: 17.05.2017

Data: 23.05.2017
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza 23 maja 2017 na GALĘ PRACODAWCÓW.
W trakcie GALI PRACODAWCÓW wręczymy wyróżnienia pracodawcom, których wybrali w tym roku studenci Politechniki Wrocławskiej.
GALI towarzyszy Sesja Networkingowa z pracodawcami.
Udział zapowiedziało ponad 50 przedsiębiorstw.
Zapraszamy do D-20 w godz. 11.00 – 15.00.
Więcej informacji: https://biurokarier.pwr.edu.pl/news/119/gala-moj-idealny-pracodawca

plakat_a3_mip_2017.jpg