Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Rozwój Organizacji w Turbulentnym Otoczeniu"

Data: 04.12.2017

Data: 19.04.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Konferencja odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 roku na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej, szczegółowe informacje znajdują się pod adresem http://mef.put.poznan.pl/.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań oraz wymiana poglądów na temat wyzwań pojawiających się przed współczesnymi organizacjami. Szczególna uwagę chcemy poświęcić wyzwaniom, jakie stwarza dynamiczne i nieprzewidywalne otoczenie, a także kierunkom, modelom oraz determinantom rozwoju przedsiębiorstw przyszłości.

Miło nam również poinformować, iż tegoroczna konferencja jest połączeniem trzech cyklicznych wydarzeń:

• IX Global Management Conference,
  • VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości”
    (Managing Enterprise of the Future),
  • V Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Nowe tendencje w naukach o zarządzaniu”
    (Contemporary Trends in Management Science).

W imieniu Rady Programowej zapraszają:
    Prof. Tov Assogbavi, Laurentian University, Canada
    Dr hab. inż. Agnieszka Bieńkowska, Politechnika Wrocławska
    Prof. dr hab. inż. Stefan Trzcieliński, Politechnika Poznańska

Ulotka konferencyjna do pobrania tutaj