Nagroda im. Witolda Lipskiego

Data: 07.04.2017

Data: 21.04 - 30.09.2017
Miejsce wydarzenia: Warszawa

Mogą się o nią ubiegać osoby, które nie przekroczyły 30 roku życia i są studentami, pracownikami lub doktorantami na wyższej uczelni lub pracują w instytucji prowadzącej badania naukowe w dziedzinie informatyki.

Rada Nagrody ogłasza konkurs trzynastej edycji dorocznej nagrody im. Witolda Lipskiego dla młodych polskich naukowców za dorobek w zakresie informatyki i jej zastosowań. Podstawowym kryterium oceny i wyboru laureata Nagrody jest udokumentowany publikacjami dorobek naukowy kandydatów.

Wysokość nagrody w tegorocznym konkursie wynosi 12 tys. zł (brutto).

Ustalono następujące terminy:

• Termin nadsyłania zgłoszeń: do 21 kwietnia 2017
  • Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 2 lipca 2017
  • Termin uroczystego ogłoszenia wyników: do 31 października 2017

Zgłoszenia wraz z załącznikami należy przesyłać w wersji elektronicznej pod adres:

nagroda at mimuw.edu.pl. Wypełniony i podpisany formularz zgłoszenia oraz list rekomendacyjny należy ponadto wysłać w wersji papierowej pod adres:

Nagroda im. Witolda Lipskiego
Fundacja Rozwoju Informatyki,
ul.Banacha 2,

Regulamin Nagrody, zgłoszenie, lista załączników:
Regulamin Nagrody (uchwalony 20.12.2016):  html, pdf

Formularz zgłoszenia: : pdf, odt

Do zgłoszenia należy dołączyć opinię / list rekomendacyjny samodzielnego pracownika naukowego prowadzącego badania w zakresie informatyki oraz (wyłącznie w formie elektronicznej):

1. życiorys kandydata (CV),
2. krótki opis dotychczasowego przebiegu pracy naukowej,
3. listę wszystkich publikacji w wydawnictwach o zasięgu ogólnokrajowym lub międzynarodowym,

4. najważniejsze publikacje (nie więcej niż 5),
5. w przypadku kandydatów, którzy przekroczyli 30 rok życia, kopię dokumentu potwierdzającego korzystanie z urlopu wychowawczego.

Więcej na temat konkursu na stronie www: http://nagrodalipskiego.mimuw.edu.pl/

Nagroda_Lipskiego