Startuje polska edycja programu stypendialnego „Central European - American Business Leaders Scholarship- Poland”

Data: 24.10.2017

Data: 30.11.2017
Miejsce wydarzenia: The Central European Institute (CEI)

Celem programu jest wyselekcjonowanie dwóch przyszłych polskich liderów biznesu i umożliwienie im ukończenia studiów MBA na Quinnipiac University oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w amerykańskich przedsiębiorstwach.
Szczegółowe informacje o programie znajdują się w załączeniu i na stronie internetowej: www.qu.edu/ceipoland

Aplikacja do pobrania

Ostateczny termin nadsyłania aplikacji to 30 listopada 2017 r.

cei_scholarship_plakat.png