12th Asian Conference on Intelligent Information and Database Systems (ACIIDS 2020) online!

Data: 24.03.2020

Data: 23.03.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

W dniach 23-25 marca w przestrzeni wirtualnej odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa 12th Asian Conference on Intelligent Information and Database Systems (ACIIDS 2020) z udziałem ok. 150 naukowców z ponad 40 krajów z całego świata, współorganizowana przez Katedrę Informatyki Stosowanej Politechniki Wrocławskiej.

Mamy nadzieję, że internetowa konferencja ACIIDS 2020 stanie się dobrym przykładam dla innych naukowców, jak można kontynuować działalność naukową, pomimo ograniczeń spowodowanych pandemią COVID-19.

Więcej na temat Konferencji tutaj i tutaj

aciids_2.jpg

aciids_2020.jpg