Poradnik dla studentów z niepełnosprawnością

Studencie!
Czy kiedykolwiek miałeś problemy ze znalezieniem informacji jakie udogodnienia przysługują Ci na Politechnice Wrocławskiej? Chodziło Ci po głowie pytanie czym właściwie zajmuje się Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych? Zastanawiałeś się czy musisz kupować bilet na autobus mając orzeczenie?
Nigdy więcej!
Studenci ze Studenckiego Klubu SKOK wraz z Laboratorium Tyfloinformatycznym Politechniki Wrocławskiej, przy wsparciu Samodzielnej Sekcji ds. Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością i Samorządu Studenckiego PWr stworzyli Poradnik, w którym zebrano wszelkie ważne informacje o Politechnice Wrocławskiej w zakresie pomocy studentom z niepełnosprawnością. Ponadto znajdziecie w nim także zagadnienia obejmujące poruszanie się we Wrocławiu.
Poradnik do pobrania w wersji PDF

Życzymy miłej lektury :)