37. Międzynarodowa Konferencja ISAT 2016

Data: 20.09.2016

Konferencja skierowana była do środowisk naukowych, osób zaangażowanych w projekty związane z informacją, zarządzaniem, systemami komunikacyjnymi i komputerowymi, a także zaangażowanych w rozwój systemów informatycznych i biznesowych aplikacji komputerowych.

Obszary zainteresowań uczestników konferencji były następujące: Systems Analysis and Modeling, Finance, Logistics & Market, Web Systems, Artificial Intelligence Methods, Computer Networks & Distributed Computing, High Performance and Cloud Computing, Knowledge Discovery and Data Mining, Multi-Agent & Internet of Things Systems, Knowledge Based Management, Mobile & Service Oriented Systems.

W tym roku konferencja zgromadziła 80 osób z kraju i zagranicy.

Materiały konferencji będą opublikowane przez międzynarodowe wydawnictwo Springer w ramach serii wydawniczej Advances in Intelligent Systems and Computing.

Głównym organizatorem ISAT 2016 była Katedra Systemów Zarządzania na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.
Współorganizatorem była Pracownia Systemów Internetowych i Mobilnych w Katedrze Informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Patronat nad konferencją objęły następujące organizacje:

• Związek Banków Polskich
  • Polska Akademia Nauk - Komitet Informatyki