Akademia Biznesu Rodzinnego

Data: 19.11.2019

Data: 05.12.2019
Miejsce wydarzenia: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Biurem Karier Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu zapraszają na program: Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades.
Weź udział w Akademii, poszerz swoją wiedzę i umiejętności w czasie warsztatów i wizyt studyjnych z prowadzenia biznesu rodzinnego!
1.    Czy firma rodzinna to dobre miejsce do robienia kariery ?
2.    Specyfika zarządzania firmą rodzinną
3.    Startup czy sukcesja - czy warto przejąć firmę rodzinną, czy budować własną?
4.    Bariery rozwojowe polskich firm rodzinnych

Zapisy odbywają się poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej Santander: www.santander-grants.com do dnia 5.12.2019 roku.

Więcej szczegółów na stronie
Link rejestracyjny: https://www.becas-santander.com/pl/program/akademia_su_wroclaw

plakat.jpg