Aktualizacja w sprawie ważności legitymacji

Data: 20.05.2020

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa sars-cov-2 (Dz. U z 2020 r., poz. 695) wprowadzono zmiany w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich, doktoranckich i legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego.

Szczegółowy opis zmiany można odnaleźć na stronie lub w pliku.