II edycja konkursu o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii

Data: 18.05.2020

Data: 18.05 - 11.09.2020
Miejsce wydarzenia: Ministerstwo Obrony Narodowej

Minister Obrony Narodowej ogłosił II edycję konkursu o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:
I. na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką i magisterską
II. na najlepszą rozprawę doktorską

Do udziału w konkursie zapraszamy absolwentów polskich uczelni, którzy obronili prace nie wcześniej niż 1 października 2018 r. Prace muszą być napisane w języku polskim i wpisywać się w szeroko rozumianą tematykę cyberbezpieczeństwa lub kryptologii.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 43.000 zł.

Autorzy prac powinni dokonać zgłoszenia do dnia 11 września 2020 r. w formie papierowej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie: www.cyber.mil.pl

plakat_b2.jpg