III edycja Międzynarodowego Sympozjum Naukowego pt. “Innowacje w biznesie”

Data: 03.10.2017

Data: 12.10.2017
Miejsce wydarzenia: Jelenia Góra-Cieplice

Sympozjum objął Patronatem honorowym Jego Magnificencja Rektor Politechniki Wrocławskiej prof. dr hab. inż. Cezary Madryas.

• Miejsce: Politechnika Wrocławska, aula Wydziału Technicznego-Informatycznego w Jeleniej Górze – Cieplicach, Plac Piastowski 27
  • Termin: 12-14 października 2017 r.

Sympozjum jest znaczącym wydarzeniem naukowo-biznesowym skupiającym studentów, pracowników nauki oraz ekspertów z wielu ośrodków akademickich i biznesowych z kraju i zagranicy oraz odpowiednią okazją do dyskusji i wymiany poglądów w następujących grupach tematycznych:

1. Przedsiębiorstwo oparte na innowacjach,
    2. Usługi edukacyjne, zdrowotne i bankowe oparte na innowacjach,
    3. Strategie i ochrona własności intelektualnej w przedsiębiorstwie,
    4. Rozwój ekosystemów innowacyjnych.

Więcej informacji: www.kiz.pwr.edu.pl/sympozjum