Kobiecy Podwieczorek Technologiczny

Data: 13.04.2018

Data: 25.04.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Już 25 kwietnia o godz. 14.00 zabierzmy dziewczyny w podróż po fabryce sprzętów AGD Electrolux, aby wspólnie odkrywać wyjątkowe, wielowymiarowe metody produkcyjne. Dla dziewczyn został przygotowany transport spod Politechniki Wrocławskiej do fabryki.

Kobiece Podwieczorki Technologiczneto cykl spotkań organizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy w partnerstwie z najlepszymi firmami technologicznymi. Podczas spotkań dziewczyny będą miały okazję m.in. poznać interesujące kobiety pracujące w goszczących firmach – posłuchać historii ich kariery, zadać pytania. Spotkania mają na celu ułatwienie dziewczynom z kierunków technicznych poznania pracodawców z najlepszych firm technologicznych. Studentki na spotkaniach mogą skonsultować swoje CV, poznać oferty staży i praktyk, spotkać Role Models, które opowiadają o swoich ścieżkach zawodowych. Do tej pory zrealizowaliśmy 19 Kobiecych Podwieczorków Technologicznych w Warszawie, Łodzi, Krakowie i we Wrocławiu.
Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe.
Jednak w przeciągu ostatnich dziesięciu lat, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki - w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy.

Program Podwieczorku:
Prosimy o zabranie dowodów osobistych i wygodnych butów

• 14:00    Wyjazd spod Politechniki Wrocławskiej
        Podróż "Shape living for the better" - podróż do Żarowa połączona z przedstawieniem organizacji oraz możliwością konsultacji CV
  • 15:30    Powitanie
  • 16:00    Wycieczka po fabryce zmywarek z nowoczesnym parkiem maszynowym oraz laboratorium R&D.
  • 17:30    Networkingowy podwieczorek - smaczne przekąski połączone z inspirującymi rozmowami - poznaj ideę EMS (Electrolux Manufacturing System).
  • 18:30    Pożegnanie, wyjazd z fabryki w Żarowie

plakat-a4_podwieczorek-electrolux.jpg