Kobieta Liderem 2017

Data: 30.03.2017

Data: 03.04.2017
Miejsce wydarzenia: Wrocław

W dniach 3-7 kwietnia 2017 r. odbędzie się III edycja niezwykle motywującego i inspirującego do działania wydarzenia - projektu Kobieta Liderem 2017.

Według badania "Women in Business 2015" firmy Grant Thornton International ok. 22% osób na stanowiskach kierowniczych to kobiety. W Polsce odsetek ten wynosi 37 proc. Imponujące, prawda?

Rola kobiet w polskiej gospodarce wzrasta z roku na rok. „Nie trzeba jednak daleko szukać, aby zauważyć ogromny pęd kobiet do rozwoju i samodoskonalenia” – stwierdziliśmy trzy lata temu, patrząc na studentki Politechniki Wrocławskiej. Ta myśl przyświecała nam podczas pierwszej edycji „Kobieta Liderem” i to był strzał w dziesiątkę. Dzisiaj projekt Kobieta Liderem skierowany jest do osób, które pragną się realizować, spełniać marzenia i są głodne życia. W tym roku akademickim odbędzie się już trzecia edycja tego przedsięwzięcia. Kobieta, do której skierowana jest inicjatywa jest ambitna, chłonąca wiedzę, chcąca się ciągle doskonalić i oczekuje od życia coraz więcej. Czym według założeń projektu wyróżnia się prawdziwy lider? Przede wszystkich tym, że potrafi swoimi działaniami zainspirować innych. Dlatego tegoroczna edycja projektu Kobieta Liderem jest unikalna, nieznająca granic, inspirująca, innowacyjna, kreatywna, angażująca najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach i przede wszystkim uświadamiająca. Dlaczego uświadamiająca? Poprzez poruszane przez nas tematy i przekaz projektu, który ma za zadanie pokazać, że wskaźnikiem tego jakim jesteś liderem nie jest płeć, lecz wiedza jaką posiadasz!

Więcej na temat Kobieta Liderem, zapisy i harmonogram - na stronie wydarzenia »

kobieta_liderem_program-04_2017.jpg