Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza konkurs na działalność studencką

Data: 27.03.2018

Data: 10.04.2018
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Wnioski należy składać do 10 kwietnia (wtorek) do godziny 15.00 do pok. 1a13 w B-4, a także wysłać elektronicznie na adres kfds.w8@pwr.edu.pl w tym samym terminie. Zgłoszenia ważne są tylko w przypadku złożenia wniosków w obu wyżej wymienionych formach. Posiedzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu odbędzie się 11 kwietnia.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz Porozumienie, określające system finansowania działalności studenckiej w Politechnice Wrocławskiej można znaleźć pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow

Ponadto Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ustaliła pozostałe terminy składania wniosków oraz terminy posiedzeń.

• I konkurs: termin składania wniosków 10.04, posiedzenie komisji 11.04
  • II konkurs: termin składania wniosków 27.04, posiedzenie komisji 08.05