Data: 17.03.2020

Data: 17.03.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, bud. B-4

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza konkurs na wnioski K (naukowe) oraz B (budżetowe). Wnioski należy wysyłać elektronicznie do 20 marca do godziny 15:00 na adres kfds.w8@pwr.edu.pl.

Posiedzenie w sprawie rozstrzygnięcia konkursu odbędzie się 23.03 o godzinie 14:00.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz Porozumienie, określające system finansowania działalności studenckiej w Politechnice Wrocławskiej można znaleźć pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow