Komunikat Rektora

Data: 08.04.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Szanowni Państwo,
w związku z narastającym zagrożeniem epidemiologicznym zasady funkcjonowania uczelni pozostają w niezmienionej formie do 30 kwietnia 2020 roku tj. zgodnie z regulacjami zawartymi w Zarządzeniu Wewnętrznym 23/2020 (z późniejszymi zmianami) oraz Zarządzeniem Wewnętrznym 29/2020.
Pod koniec kwietnia zostanie wydany kolejny komunikat dotyczący zasad funkcjonowania uczelni dostosowanych do bieżącej sytuacji epidemiologicznej kraju.

prof. Cezary Madryas, rektor