Konferencja Twoja kariera - kierunek Polska!

Data: 21.06.2019

Data: 27.06.2019
Miejsce wydarzenia: Giełda Papierów Wartościowych, Warszawa

Fundacja GPW wraz z PKN ORLEN partnerem strategicznym w ramach IV edycji Programu "Go4Poland - Wybierz Polskę" zaprasza na Konferencję "Twoja kariera - kierunek Polska!", która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Warszawie, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych, przy ul. Książęcej 4.

Program Konferencji: LINK DO PROGRAMU

Wydarzeniu towarzyszyć będą również Targi Kariery, podczas których na stoiskach największych polskich firm i instytucji studenci będą mieli okazję zapoznać się z ofertą krajowego rynku pracy.

Chcemy, by Konferencja i Targi Kariery były przestrzenią dla firm i instytucji poszukujących skutecznych rozwiązań w zakresie pozyskiwania wartościowych pracowników.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Warto zarejestrować się już dziś LINK DO REJESTRACJI

Zapraszamy także do udziału w naszych warsztatach w tygodniu konferencyjnym. W tym roku nasi Partnerzy przygotowali dla Was aż 11 ofert, wśród których możecie dowiedzieć się jak spółki debiutują na Giełdzie, jak działa rynek rafineryjny w Polsce, porozmawiać o roli Data Governance w branży Real Estate czy wziąć udział w interesującym Design Thinking z Google. Dużo więcej znajdziecie pod linkiem: Warsztaty

UWAGA – Jeżeli znacie kogoś kto nie jest Laureatem Programu, studiuje na polskiej uczelni, jest po studiach, a chciałby wziąć udział w warsztatach – dajcie im znać – uruchomiliśmy specjalny mail warsztaty@go4poland.pl przez który można zarejestrować się na warsztaty. W treści maila należy wpisać imię nazwisko oraz uczelnię, o treści Go4Poland i nazwę firmy, do której chcecie się dostać na warsztat. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

Wysyłając maila na ten adres akceptujecie Regulamin Programu

Więcej informacji o Programie "Go4Poland - Wybierz Polskę", Partnerach tegorocznej edycji, ofertach staży dla studentów a także możliwościach współpracy znajduje się na portalu Go4Poland.

go4poland.png