Konkurs na stanowisko post-doc.

Data: 28.02.2018

Data: 28.02 - 07.03.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Nazwa jednostki: Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Zarządzania, Wrocław

Nazwa stanowiska (zgodnie z wnioskiem OPUS 2016/21/B/ST6/01463): Post-doc

Wymagania:

• stopień doktora z informatyki, fizyki lub matematyki uzyskany nie wcześniej niż 7 lat przed zatrudnieniem w projekcie z uwzględnieniem wyłączeń określonych w zasadach konkursu OPUS 11
  • min. 10 publikacji z dziedziny analizy sieci społecznych/złożonych, systemów informacyjnych lub metod obliczeniowych, w tym co najmniej 2 w czasopismach ze współczynnikiem wpływu IF, suma wartości  IF >2
  • uczestnictwo w co najmniej 5 międzynarodowych konferencjach naukowych
  • co najmniej 50 cytowań w bazie Scopus (bez autocytowań)

Opis zadań:
Badania naukowe nad modelami, metodami i algorytmami związanymi z sieciami

Typ konkursu NCN: OPUS – ST
Termin składania ofert: 7 marca 2018, 00:00
Forma składania ofert: dowolnie
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę
Data rozpoczęcia: 01.04.2018
Okres pracy w projekcie: 6 miesięcy

Dodatkowe informacje:
Oferty zawierające:

• List motywacyjny
  • CV z informacją o osiągnięciach naukowych

Należy przesłać na adres:
Politechnika Wrocławska
Wydział Informatyki Zarządzania
Wyb. Wyspiańskiego 27
z dopiskiem konkurs NCN 2016/21/ST6/01463
lub mejlowo: przemyslaw.kazienko@pwr.edu.pl

Konkurs realizowany jest zgodnie z zasadami określonymi przez Narodowe Centrum Nauki dla stanowiska typu post-doc.
Kandydaci mogą zostać poproszeni o dodatkowe informacje lub o rozmowę kwalifikacyjną z przedstawicielami komisji rekrutacyjnej.
W CV należy umieścić informację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z właściwą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).”