Konkurs na dwa stypendia naukowe dla doktorantów

Data: 07.06.2018

Data: 07.06.2018
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Wymagania:

1) Co najmniej dwie publikacje w materiałach konferencji międzynarodowych indeksowanych przez Web of Science lub w czasopismach naukowych z IF (mogą być "zaakceptowane - w druku");
2) Otwarty przewód doktorski z promotorem lub promotorem pomocniczym będącym pracownikiem Katedry W8/K2;
3) Doświadczenie w realizacji dowolnego projektu badawczego finansowanego przez NCN / NCBiR lub UE;
4) Oświadczenie o braku zatrudnienia na umowę o pracę poza Politechniką Wrocławską w jakimkolwiek wymiarze;
5) Odbyty co najmniej jeden staż badawczy w zagranicznym ośrodku naukowym lub prezentacja na międzynarodowej konferencji naukowej;
6) Plan badań na najbliższe 12 miesięcy (max. pół strony).

Oferty należy przesyłać do dnia 14.06.2018, 00:00 w wersji elektronicznej na adres Dorota.Dembkowska@pwr.edu.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Informatyki Zarządzania
Wyb. Wyspiańskiego 27
Z dopiskiem „konkurs stypendialny W8/K2”

Przy wysyłaniu dokumentów w wersji elektronicznej należy posługiwać się skrzynką pocztową PWr. W przypadku przesłania dokumentów pocztą tradycyjną decyduje data stempla pocztowego.
Stypendium zostanie przyznane na okres 6 miesięcy  z możliwością przedłużenia do 12
Kwota miesięczna stypendium wynosi: od 1000 zł 3000 zł
Oferta powinna zawierać CV z informacją o osiągnięciach naukowych
W CV należy umieścić informację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”