Konkurs na projekty dla młodych pracowników nauki i doktorantów

Data: 01.07.2019

Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-4/406

Ogłoszenie konkursu na projekty dla młodych pracowników nauki i doktorantów

W dniu 01.07.2019 r. Dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej
ogłasza konkurs na dofinansowanie w ramach wydzielonej subwencji
na utrzymanie potencjału badawczego
z przeznaczeniem dla młodych naukowców w roku 2019

Konkurs jest kierowany do:

1.    Młodych pracowników prowadzących działalność badawczo-rozwojową, którzy w roku ubiegania się o przyznanie środków finansowych na w/w cele kończą nie więcej niż 35 lat i są zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy;
2.    Uczestników studiów doktoranckich z otwartym przewodem doktorskim, którzy w roku ubiegania się o przyznanie środków finansowych na w/w cele kończą nie więcej niż 35 lat.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełniony wniosek przesłać w wersji elektronicznej do pani Doroty Dembkowskiej pod adresem Dorota.Dembkowska@pwr.edu.pl

Każdy wniosek winien uzyskać akceptację (przesłaną drogą elektroniczną pod w/w adresem) kierownika katedry/zakładu, a w przypadku doktoranta – również promotora.

Wnioski należy składać do 10 lipca 2019 r.