Konkurs na wnioski K (naukowe)

Data: 04.06.2019

Data: 03.06.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-4/1a13

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza kolejny konkurs na wnioski K (naukowe).
Wnioski należy składać do 10 czerwca, do godziny 15:00 do pok. 1a13 w B-4, a także w tym samym dniu wysłać elektronicznie na adres kfds.w8@pwr.edu.pl

Zgłoszenia ważne są tylko w przypadku złożenia wniosków w obu wyżej wymienionych formach oraz wtedy, kiedy wnioskodawca ukończył szkolenie z finansowania działalności studenckiej.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz porozumienie, określające system finansowania działalności studenckiej na Politechnice Wrocławskiej można znaleźć pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow