Kursy dokształcające SJO organizowane z firmą „Capgemini”

Data: 24.09.2019

Firma Capgemini oraz Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej organizują dla studentów III roku (I stopień) oraz II roku (II stopień) kierunku Informatyka oraz kierunków pokrewnych bezpłatny, roczny kurs języka niemieckiego na poziomie podstawowym A2+ i jego kontynuację w semestrze letnim na wyższym poziomie.

Zajęcia z niemieckiego mają indywidualny program nauczania napisany we współpracy z firmą Capgemini, zawierający elementy z branży IT.

Szczegóły projektu znajdą Państwo na stronie Studium Języków Obcych SJO.