Lista rankingowa - program stażowy

Data: 21.05.2019

Szanowni Państwo,

Biuro Projektu / Wydział publikuje Wstępną Listę Rankingową do Programu Stażowego w ramach projektu „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” – Moduł 3.

Proszę wziąć pod uwagę, że wybrane przez Państwa firmy (wskazane w zestawieniu), zgodnie z opcją nr 1 (Baza pracodawców), wymagają rozmowy kwalifikacyjnej do zamknięcia procesu rekrutacyjnego. W związku z powyższym, osoby które wybrały którekolwiek ze wskazanych miejsc stażowych powinny zgłosić się do firmy, a następnie umówić się na rozmowę kwalifikacyjną, korzystając z Bazy kontaktowej (Trzeci arkusz załączonego zestawienia) – rozmowy powinny się odbyć jak najszybciej, maksymalnie do dnia 29.05.2019 r. W wyjątkowych sytuacjach do 07.06.2019 r.

UWAGA!

Do firmy wysyłają Państwo prośbę o umówienie terminu rozmowy kwalifikacyjnej, załączając CV oraz umieszczając informację o tym, że proces odbędzie się w ramach Programu Stażowego na Politechnice Wrocławskiej.

Proszę mieć na względzie, że firmy które wymagały uczestnictwa w teście HR@IT mogą, ale nie muszą Państwa zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną – kluczowe znaczenie ma wynik testu oraz informacje zaprezentowane w CV. Do Tych firm zaliczamy:

- CAPGEMINI POLSKA

- Divante

- GlobalLogic

- QAD Polska

- Sente Systemy Informatyczne

- TEN SQUARE GAMES

Prosimy o każdorazowe analizowanie swoich szans względem wymagań określonych w Bazie pracodawców. Jeżeli czują Państwo, że firmy, do których zostali Państwo skierowani, nie będą zainteresowani podjęciem z Państwem współpracy, proszę skorzystać z Bazy kontaktowej i umawiać się na rozmowy do innych firm (istnieje możliwość odbycia rozmowy w firmie, której Państwo nie wskazali pierwotnie w Formularzu rekrutacyjnym).

Informację o pozytywnym / negatywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, proszę przesłać zbiorczo (dla wszystkich firm, w których brali Państwo udział w procesie rekrutacyjnym), na adres mailowy:

- Pani Laili Pisary: laila.pisara@pwr.edu.pl

- Pani Dorota Dembkowska: dorota.dembkowska@pwr.edu.pl

Wszystkim Państwu życzymy powodzenia!