Międzynarodowa konferencja IFIP 2020

Data: 24.06.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania
Godzina: 09:00 - 15:00

W dniach 24-26 czerwca 2020 odbędzie się 20. Międzynarodowa Otwarta Konferencja IFIP 2020 WG 8.3. Ta edycja jest organizowana w wersji online. Do 19 kwietnia można przesyłać referaty. Spotkanie będzie przebiegać pod hasłem “Toward enhanced risk management shaping risk culture theory and making sound decisions under pressure” i będzie dotyczyć szeroko rozumianej tematyki wspierania decyzji.

W konferencji mogą wziąć udział zarówno eksperci w dziedzinie zarządzania, psychologii, badań operacyjnych, informatyki, jak również praktycy, podejmujący decyzje w warunkach niepewności.

Organizatorami spotkania są: Wydział Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej i Wydział Zarządzania Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Termin nadsyłania referatów mija 19 kwietnia 2020 r. Artykuły, które pomyślnie przejdą system recenzji, zostaną opublikowane w "Journal of Decision Systems" renomowanego wydawnictwa Taylor & Francis.

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji