MISSI 2018 - 11th edition of International Conference on Multimedia & Network Information Systems

Data: 06.09.2018

Data: 12.09.2018
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Informacyjne systemy multimedialne i sieciowe to główne zagadnienia międzynarodowej konferencji MISSI 2018, która 12-14 września 2018 r. odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej.

International Conference on Multimedia & Network Information Systems - MISSI 2018 odbywa się co dwa lata (w tym roku będzie to już jej jedenasta edycja), a jej celem jest zapewnienie międzynarodowego forum do badań teoretycznych lub praktycznych we wspomnianych wyżej obszarach.

Tematyka konferencji:

• multimedia systems: visual information, virtual and augmented reality
  • multimedia systems: speech, audio, and voice interactions
  • web systems and network technologies

Zaproszeni goście:

• prof. Alberto del Bimbo z Uniwersytetu we Florencji (Włochy)
  • prof. Bogusław Cyganek z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
  • prof. Andrzej Czyżewski z Politechniki Gdańskiej

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, dokumenty MISSI 2018 zostaną opublikowane przez wydawnictwo Springer w materiałach pokonferencyjnych w serii Advances in Intelligent Systems and Computing.

Strona internetowa konferencji

missi_2018.jpg