NAGRODA IEEE SMC DLA KOMITETU PROF. NGUYENA

Data: 03.11.2016

SMC (Systems, Man, and Cybernetics Society) jest największym stowarzyszeniem w organizacji IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) liczącej prawie 350 tys. członków z całego świata. W ramach tego stowarzyszenia działa 25 komitetów technicznych reprezentujących różne obszary w informatyce.
Nagroda przyznawana jest dla komitetu technicznego działającego w ramach stowarzyszenia IEEE SMC, który miał największe osiągnięcia naukowe w poprzednim roku.