Nowa rekrutacja na szkolenia certyfikowane w ramach programu ZPR PWr

Data: 09.10.2019

Data: 07.10.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-4/406

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej projektu

STUDENTKO, STUDENCIE STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU INFORMATYKI             I ZARZĄDZANIA!

rekrutacja_na_szkolenia_1pptx.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na:

Szkolenia certyfikowane - w sem. letnim 2019/2020

ITIL Foundation 24h

PRINCE2 Foundation 24h

Warsztaty zawodowe

Komunikacja interpersonalna – 20h

Systemy ERP 60h

Wiedza Innowacje Przedsiębiorczość – 20h

Szkolenia z zakresu przedsiębiorczości

Centrum usług – 60h

Prezdsiębiorczość – 30h

Projekt zespołowy

Projekt IT 90h

DLA KOGO?

Dla Studentek i Studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia na Wydziale Informatyki i Zarządzania, na kierunkach: Informatyka, Inżynieria Systemów, Zarządzanie i Inżynieria Zarządzania, którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry

(maksymalnie 4 semestry w przypadku stopnia I oraz wszystkie semestry w przypadku stopnia II).

JAK I GDZIE?

Aby wziąć udział w zajęciach należy złożyć komplet dokumentów rekrutacyjnych w wersji papierowej

w bud. B-4 pok. 405 i 406 w godz. 10.00-15.00.

JAKIE DOKUMENTY?

formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 6 do Regulaminu),

oświadczenie Uczestnika/czki Projektu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 7 do Regulaminu),

formularz rekrutacyjny (załącznik D/2/W8),

bilans kompetencji (proszę wydrukować i wypełnić tylko  arkusz odpowiedzi, pytania dostępne są w załączniku nr 1_kwestionariusz_kompetencji oraz załączniku nr 2_test_kompetencji

zaświadczenie z dziekanatu potwierdzające status studenta oraz  z wyliczoną średnią arytmetyczną ocen (dla I stopnia z semestrów 1-3; dla II stopnia ze studiów inżynierskich), UWAGA W przypadku kierunku Zarządzanie na Wydziale IZ dla I stopnia: średnia z ocen z semestrów 1-2; dla II stopnia ze studiów licencjackich.

DODATKOWE INFORMACJE

Regulamin projektu,

Szczegółowe zasady rekrutacji i uczestnictwa – moduł 2 – PROGRAMY ROZWOJU KOMPETENCJI (załącznik nr 2).

Rekrutacja odbywa się na wszystkie formy wsparcia planowane w semestrze zimowym 2019/2020. W rekrutacji będzie punktowany udział w różnych formach wsparcia oraz dodatkowa aktywność w ramach społeczności akademickiej!!!

Informacje dostępne również na stronie Wydziału Informatyki i Zarządzania

Rekrutacja trwa od 7 października do 18 października 2019 roku!

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY