Nowe katedry na naszym Wydziale

Data: 18.12.2019

Szanowni Państwo, zgodnie z Zarządzeniem Wewnetrznym nr 112/2019 z 10.12.2019 r. wydanym przez JM Rektora PWr na Wydziale Informatyki i Zarządzania powstało 6 katedr.

1. Katedra Informatyki Stosowanej (45W08D03)
Nowa katedra powstaje w wyniku połączenia dotychczasowych katedr:
W8/K1 – Katedra Systemów Informatycznych
W8/K7 – Katedra Inżynierii Oprogramowania
Pracownikami Katedry Informatyki Stosowanej będą wszyscy dotychczasowi pracownicy katedr W8/K1 i W8/K7.
Mienie Katedry Informatyki Stosowanej będzie stanowić łączny majątek Katedr W8/K1 i W8/K7.

Na kierownika Katedry Informatyki Stosowanej powołano prof. dr hab. inż. Ngoc-Thanha Nguyena

2. Katedra Inteligencji Obliczeniowej (K46W08D03)
Pracownikami Katedry Inteligencji Obliczeniowej będą wszyscy dotychczasowi pracownicy katedry Inteligencji Obliczeniowej W8/K2.

Na kierownika Katedry Inteligencji Obliczeniowej powołano prof. dr hab. inż. Halinę Kwaśnicką.

3. Katedra Informatyki i Inżynierii Systemów (K44W08D03)
Pracownikami Katedry Informatyki będą wszyscy dotychczasowi pracownicy katedry Informatyki W8/K3.

Na kierownika Katedry Informatyki powołano prof. dr hab. inż. Jerzego Świątka.

4. Katedra Badań Operacyjnych i Inteligencji Biznesowej (K43W08D12)
Pracownikami Katedry Badań Operacyjnych i Inteligencji Biznesowej będą wszyscy dotychczasowi pracownicy katedry Badań Operacyjnych, Finansów i Zastosowań Informatyki W8/K4.

Na kierownika Katedry Badań Operacyjnych i Inteligencji Biznesowej powołano prof. dr hab. inż. Rafała Werona.

5. Katedra Organizacji i Zarządzania (K47W08D12)
Pracownikami Katedry Organizacji i Zarządzania będą wszyscy dotychczasowi pracownicy katedry Infrastruktury Zarządzania W8/K5.

Na kierownika Katedry Organizacji i Zarządzania powołano prof. dr hab. inż. Zbigniewa Malarę.

6. Katedra Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji (K48W08D12)
Nowa Katedra Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji powstaje w wyniku połączenia dotychczasowej katedry i zakładu:
W8/K6 – Katedra Systemów Zarządzania
W8/Z1 – Zakład Zarządzania i Rozwoju Organizacji
Pracownikami Katedry Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji będą wszyscy dotychczasowi pracownicy Katedry Systemów Zarządzania W8/K6 i Zakładu Zarządzania i Rozwoju Organizacji W8/Z1.

Mienie Katedry Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji będzie stanowić łączny majątek Katedry Systemów Zarządzania W8/K6 i Zakładu Zarządzania i Rozwoju Organizacji W8/Z1.

Na kierownika Katedry Systemów Zarządzania i Rozwoju Organizacji powołano dr hab. inż. Agnieszkę Bieńkowską, prof. uczelni.