Nowe koło naukowe na Wydziale

Data: 14.11.2016

Spotkanie inauguracyjne Koła Naukowego JavaTech w roku akademickim 2016/2017 odbyło się 20 października 2016 roku. Zgłosiło się 20 studentów, którzy wybrali swoich przedstawicieli do Zarządu koła i zadeklarowali chęć współpracy przy następujących projektach związanych z:

• analizą dużych ilości danych za pomocą narzędzi typu Business Intelligence Software,
  • analizą obrazów z wykorzystaniem urządzeń typu Smart glasses,
  • analizą rozwiązań i wzorców integracji systemów informatycznych z wykorzystaniem rozwiązań typu Enterprise Service Bus,
  • analizą danych związanych z harmonogramowaniem i realizacją produkcji z wykorzystaniem rozwiązań typu Advanced Production Planning and Scheduling Software.

Od tego roku Koło Naukowe JAVATECH zostało objęte patronatem firmy DSR Solutions.
Dzięki temu możemy realizować innowacyjne projekty, które mają szansę na wdrożenia. Jeśli pragniesz pogłębić swoje umiejętności programistyczne, chcesz uzyskać certyfikaty wymagane przez pracodawców, masz pomysły na ciekawe projekty informatyczne, chcesz uczestniczyć w konferencjach naukowych oraz w wykładach poświęconych programowaniu i Data Science, umiesz pracować w zespole i lubisz nowe wyzwania, zapraszamy do naszego koła.

Koło Naukowe JAVATECH przy Wydziale Informatyki i Zarządzania
Politechnika Wrocławska