Odszedł od nas dr Tomasz Chlebus

Data: 18.03.2021

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dzisiaj rano zmarł dr inż. Tomasz Chlebus - wieloletni pracownik Wydziału Informatyki i Zarządzania.

Odszedł od nas wspaniały nauczyciel akademicki, obdarzany przez studentów ogromną sympatią, inspirujący do pogłębiania wiedzy i służący radą. Dr inż. Tomasz Chlebus dał się również poznać jako pracownik zaangażowany w pracę na rzecz Wydziału i Uczelni, pełen ciekawości naukowej oraz życzliwości dla społeczności akademickiej.

Tomku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Spoczywaj w pokoju.

Ceremonia pogrzebowa będzie miala miejsce 25 marca 2021 r. o godz. 10.00 w kościele Najświętszej Marii Panny Bolesnej we Wrocławiu przy ul. Bałkańskiej 4.