Ogłoszenie konkursu na projekty dla młodych pracowników nauki i doktorantów

Data: 27.09.2018

Data: 26.09 - 05.10.2018
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

W dniu 26.09.2018 r. Dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej ogłasza konkurs na dofinasowanie w ramach dotacji celowej badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w roku 2018.

Konkurs jest kierowany do:

1. Młodych pracowników prowadzących działalność badawczo-rozwojową, którzy w roku ubiegania się o przyznanie środków finansowych na w/w cele kończą nie więcej niż 35 lat i są zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu pracy;
2. Uczestników studiów doktoranckich z otwartym przewodem doktorskim, którzy w roku ubiegania się o przyznanie środków finansowych na w/w cele kończą nie więcej niż 35 lat.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełniony wniosek przesłać w wersji elektronicznej do pani Doroty Dembkowskiej pod adresem Dorota.Dembkowska@pwr.edu.pl

Każdy wniosek winien uzyskać akceptację kierownika katedry/zakładu, a w przypadku doktoranta – również promotora.

Wnioski należy składać do 5 października 2018 r.

Formularz wniosku wraz z regulaminem dostępny jest pod adresem:

Niezbędne załączniki