Zapraszamy do projektu pt. „ZPR PWr - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej”

Data: 09.10.2018

Data: 01.10.2018
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Szanowni Studenci,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu "ZPR PWr - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej"

Jeśli jesteś studentem studiów stacjonarnych I stopnia

na Wydziale Informatyki i Zarządzania

Kierunek: Informatyka, Inżynieria Systemów, Zarządzanie, Inżynieria Zarządzania któremu do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIACH/ WARSZTATACH

• Szkolenia certyfikowane:

„ITIL“ (40 h), „PRINCE“ (40 h) – grupa docelowa: studenci studiów stacjonarnych I-go stopnia

• Warsztaty zawodowe:

„Systemy ERP" (60 h) – grupa docelowa: studenci kierunku Zarządzanie oraz Inżynieria Zarządzania,

„Komunikacja interpersonalna“ (20 h) -  grupa docelowa: studenci kierunku Informatyka oraz Inżynieria Systemów,

„Wiedza Innowacje Przedsiębiorczość“ (20 h) - grupa docelowa: studenci kierunku: Informatyka oraz Inżynieria Systemów.

• Zespołowy projekt:

„Projekt IT“  (90 h) - grupa docelowa: studenci kierunku: Informatyka oraz Inżynieria Systemów.

• Szkolenia z zakresu przedsiebiorczości:

„Centrum Usług“ (60 h) - grupa docelowa: studenci kierunku: Informatyka oraz Inżynieria Systemów,

„Przedsiębiorczość“ (30 h) -  grupa docelowa: studenci kierunku: Informatyka oraz Inżynieria Systemów.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o składanie kompletu dokumentów rekrutacyjnych

w  bud. B-4 pok. 405 i 406 w terminie od 10.10.2018 r. do 17.10.2018 r.

• formularz zgłoszeniowy (do wypełnienia na miescu)
  • oświadczenie Uczestnika/czki projektu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (do wypełnienia na miejscu)
  • formularz rekrutacyjny (do wypełnienia na miejscu)
  • CV (do dostarczenia w wersji papierowej)
  • Rekrutacja trwa do 10.2018 r !
  • Więcej szczegółów dotyczących projektu oraz dokumenty do pobrania znajdziecie na http://zpr.pwr.edu.pl