Prośba Dziekana do Studentów wracających z krajów, w których występuje koronawirus

Data: 29.02.2020

Data: 28.02.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Szanowni Państwo, zwracam się z uprzejmą prośbą do osób, które w ostatnim czasie wróciły do kraju z terenów narażonych na  występowanie koronawirusa, aby zgłaszały ten fakt do Dziekanatu naszego Wydziału.

Informację proszę przekazywać e-mailem lub telefonicznie do Kierowniczki Dziekanatu - Pani Beaty Cybulskiej (beata.cybulska@pwr.edu.pl, tel. 71 320 33 39).

Z poważaniem,

dr hab. Zygmunt Mazur, prof. uczelni