Rozdanie dyplomów

Data: 21.10.2017
Miejsce wydarzenia: Aula Politechniki Wrocławskiej
Godzina: 10:00 - 12:00

• Przyjść osobiście do p. 1a16c w budynku B-4 i własnoręcznie złożyć podpis w Księdze Dyplomów oraz na odpisie dyplomu  przeznaczonym do akt
  • Zdać kartę obiegową *
  • Dodatkowy termin odbioru dyplomu, odpisu oraz suplementu - 7.10.2017 r. (sobota) w godz. 9.00 - 14.00

* Do zamknięcia konta bibliotecznego wymagana jest legitymacja studencka i karta zobowiązań. W przypadku zagubienia karty należy pobrać jej duplikat w dziekanacie i obowiązkowo potwierdzić na niej brak zobowiązań w Wypożyczalni Głównej.