Wydział Informatyki i Zarządzania

Rusza cykl wykładów "Praktyczna strona biznesu"

Data: 30.11.2020

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Data: 02.12.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania
Godzina: 13:00 - 15:00

Powrót
pokaż na mapie

Już 2 grudnia 2020 (środa) o godz. 13.15 zapraszamy na wykład online Aleksandry Turant z Grupy Ronal pod tytułem: „Zarządzanie problemami w kulturze Ciągłego Doskonalenia". Jest to pierwszy wykład w ramach nowego cyklu na Wydziale pt. "PRAKTYCZNA STRONA BIZNESU".

Link do spotkania na platformie Zoom:

Join Zoom Meeting
https://pwr-edu.zoom.us/j/99677143492

Meeting ID: 996 7714 3492

Kilka słów o wykładzie „Zarządzanie problemami w kulturze Ciągłego Doskonalenia”

Podczas zajęć zostanie przedstawiona definicja i szczegółowy opis filarów kultury ciągłego doskonalenia oraz ich realizacja w praktyce zarządzania problemami. Szczegółowo omówiony zostanie związek pomiędzy ciągłym doskonaleniem i rozwiązywaniem problemów. Zaprezentowana zostanie ich skala, klasyfikacja i zróżnicowanie pod kątem używanych narzędzi, w tym metodyki Six Sigma. Celem wykładu jest pokazanie aspektów kulturowych związanych ze zmianą i doskonaleniem w kontekście możliwości systemowego podejścia do zarządzania i rozwiązywania problemów.

Kilka słów o Wykładowczyni

Aleksandra Turant, absolwentka Politechniki Wrocławskiej, certyfikowany Six Sigma Black Belt z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w branży produkcyjnej. Praktyk Ciągłego Doskonalenia, trener, konsultant i wieloletni wykładowca. Autorka cykli szkoleniowych poświęconych kształtowaniu relacji z pracownikami w systemach ciągłego doskonalenia. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Coachingu Josepha O’Connora. Od 2008 roku certyfikowany Coach ICC. Ukończyła staż w Instytucie Trenerów i Terapeutów Gestalt w Krakowie oraz szereg szkoleń w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Kontynuuje naukę w Szkole Analizy Transakcyjnej.
Obecnie jako CPI Group Manager koordynuje pracę kilkunastu Działów Ciągłego Doskonalenia Grupy Ronal zlokalizowanych w Europie i Ameryce Północnej. Realizuje założenia strategiczne dotyczące budowy i rozwoju kultury ciągłego doskonalenia oraz zarządzania problemami.
W pracy kieruje się podejściem systemowym postrzegając ludzi i procesy jako całość.

Politechnika Wrocławska © 2024

Nasze strony internetowe i oparte na nich usługi używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Ochrona danych osobowych »

Akceptuję