Rusza największa rekrutacja do EY Polska

Data: 17.04.2019

Data: 01.04 - 14.06.2019
Miejsce wydarzenia: EY Polska, Warszawa

Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży doradczej. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.
Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób.
Od 1 marca na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.
Oferty oraz więcej informacji znajdują się na stronie www.zacznijpoziomwyzej.pl

Dodatkowo, EY organizuje trzecią już edycję konkursu dla studentów Audit OdyssEY – fabularyzowanej przygody, w której 3- lub 4- osobowe zespoły mogą wcielić się w rolę audytorów i wygrać 20 000 zł. Więcej informacji: www.auditodyssey.pl

miasto_fb_1_kwadrat.jpg