Studenci 1 semestru studiów II stopnia na kierunku ZARZĄDZANIE

Data: 20.10.2016

W dniu 28.X.2016 r. (piątek) na wykładzie Statystyka matematyczna i ekonometria o godzinie 11:15 w sali 329 budynku A-1 odbędzie się prezentacja dotycząca specjalności. Każdy ze studentów powinien wybrać jedną spośród czterech proponowanych specjalności:

• Przedsiębiorczość, innowacje, projekty
  • Technologie informacyjne w zarządzaniu
  • Zarządzanie finansami
  • Zarządzanie procesami przedsiębiorstwa

Zgodnie z "Zasadami Wyboru Specjalności" zostaną uruchomione maksymalnie trzy specjalności, o czym decyduje liczba wpisanych studentów (co najmniej 30 osób). Nazwy uruchomionych specjalności (wraz z liczbą zapisanych studentów) zostanie podana 9 listopada.
Pod adresem:
http://www.ioz.pwr.wroc.pl/Dydaktyka/Stacjonarne/stacjonarne.htm zamieszczono informacje charakteryzujące specjalności, sylwetkę absolwenta, możliwości zatrudnienia i plany studiów.

ZASADY WYBORU SPECJALNOŚCI DLA KIERUNKU ZARZĄDZANIE