Studenci otrzymali certyfikaty z Credit Suisse

Data: 10.06.2017

Przedmiot "Zarządzanie wymaganiami i jakością w projektach informatycznych" realizowany był na Wydziale zgodnie z uczelnianym porozumieniem zawartym z Credit Suisse.
Głównym prowadzącym kurs był dr Wojciech Rutkowski - Software Architect w Dziale Produktów Strukturyzowanych w International Wealth Management oraz Michał Purzycki - IT Delivery Manager w International Wealth Management odpowiedzialny za zarządzanie dostawami w Dziale Produktów Strukturyzowanych Analiz Danych. Podczas wręczania Certyfikatów obecny był Prodziekan ds. dydaaktyki - dr hab. inż. Radosław Ryńca oraz dr inż. Agnieszka Parkitna.

Podczas kursu studenci mogli zdobyć wiedzę na temat klasycznych i nowoczesnych podejść do zarządzania projektami i następujące umiejętności:

• modelowania i analizowania procesów biznesowych oraz identyfikowania i modelowania wymagań związanych z tymi procesami
  • umiejętności miękkie do modelowania procesów biznesowych i zbierania wymagań
  • wiedzę i umiejętności do zweryfikowania zgodności wytworzonego oprogramowania z wymaganiami biznesowymi.

dscn7260.jpg

Certyfikaty Credit Suisse