Uroczystość nadania sali 417 w budynku B-1 imienia Profesora Wiesława M. Grudzewskiego

Data: 16.05.2019

Data: 24.05.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-1/417

Szanowni Państwo,

Dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania - dr hab. Zygmunt Mazur, prof. uczelni ma zaszczyt zaprosić na uroczystość nadania sali 417 w budynku B-1 Politechniki Wrocławskiej przy ul. Smoluchowskiego 25 imienia Profesora Wiesława M. Grudzewskiego, członka korespondenta Polskiej Akademii Nauk, wybitnego przedstawiciela nauk o zarządzaniu, cenionego zarówno w kraju, jak i za granicą, wychowawcę wielu pokoleń młodych naukowców.
Uroczystość odbędzie się w dniu 24 maja o godz. 11.30.

wieslaw_maria_grudzewski_a3.jpg