Wykład Glenna Graneya z QAD

Godzina: 11:15 - 13:00

Data: wtorek 12/03/2019
Miejsce: B-4. 4.48, godz. 11.15-13.00
Osoba: GLENN GRANEY z QAD, Inc.
Temat wykładu: ERP in a World of Advanced Technology
Opis:
There is incredible hype around Industry 4.0 and associated emerging technologies such as IoT, Machine Learning, Block Chain, Augmented Reality and much more. QAD is following all of the respective capabilities and engaging with our customers in their adoption journey. QAD will provide insights into positioning the technologies and provide use cases detailing the expected impact on our customers ERP and manufacturing business systems.

Wykład w języku angielskim. Zapraszamy!