XVIII Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości OSKAR 2019

Data: 31.01.2019

Data: 27.02.2019
Miejsce wydarzenia: UMK Toruń

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 marca 2019 roku w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu (ul.Gagarina 13a).

Tematyka referatów powinna dotyczyć min. następujących zagadnień:

• rachunkowości finansowej,
  • rachunkowości zarządczej,
  • rachunkowości podatkowej,
  • nowelizacji prawa rachunkowego,
  • standaryzacji zawodu księgowego i inne.

Referaty nie mają określonej minimalnej liczby stron, maksymalna liczba stron to 12, nie zaliczając do tego spisu literatury i tabel. Istnieje możliwość napisania pracy w zespole maksymalnie 3 osobowym.
Na zgłoszenia czekamy do 19 lutego 2019 r.

Referaty z pozytywną recenzją zostaną opublikowane w formie publikacji książkowej, a najciekawsze z nich wygłoszone.

Prace należy przesłać do 6 marca 2019 roku na adres konferencjaoskar@gmail.com

Koszt uczestnictwa od osoby wynosi 220 zł + koszty noclegu.

Szczegółowe informacje na temat kosztów i miejsca noclegu prześlemy po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.
W załączniku wymogi redakcyjne oraz kartę uczestnictwa, a także plakat informacyjny:

• Karta uczestnika
  • wymogi redakcyjne

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: konferencjaoskar@gmail.com

Już dziś polub nas na facebook’u i bądź na bieżąco: www.facebook.com/Koło-Naukowe-Rachunkowości-Uniwersytetu-Mikołaja-Kopernika-w-Toruniu-560466194056402