XXXVII Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace magisterskie z informatyki

Data: 05.06.2020

Data: 01.06 - 10.10.2020
Miejsce wydarzenia: Polskie Towarzystwo Informatyczne

Polskie Towarzystwo Informatyczne ogłasza XXXVII Ogólnopolski Konkurs na najlepsze prace magisterskie z informatyki.

W konkursie mogą brać udział absolwenci wyższych uczelni w Polsce (również obywatele innych krajów), których prace dyplomowe dotyczą informatyki i zostały obronione w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r.

Prace należy zgłaszać do konkursu przez stronę https://kpm.pti.org.pl/, najpóźniej do 10 października 2020 r.

Zapraszamy do udziału!

plakat_xxxvii_kpm.jpg