Zapraszamy do udziału w konkursie Wrocławska Magnolia

Data: 03.01.2017

Zapraszamy absolwentów Politechniki Wrocławskiej do udziału w kolejnej edycji konkursu „Wrocławska Magnolia”organizowanego przez Wrocławskie Centrum Akademickie (Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi przy Urzędzie Miejskim Wrocławia). W konkursie mogą wziąć udział osoby, których prace magisterskie, obronione w roku akademickim 2015/2016, dotyczyły zagadnień poprawy szeroko pojętej jakości życia mieszkańców Wrocławia, a w szczególności:

• ochrony środowiska naturalnego – w tym głównie redukcji emisji dwutlenku węgla,
  • ochrony życia i zdrowia człowieka,
  • zagospodarowania terenów zielonych w mieście.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone prace, które uzyskały ocenę co najmniej dobrą.

Zasady konkursu można znaleźć na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego »

Laureaci konkursu otrzymują nagrody pieniężne oraz wyróżnienia.
Uczestnictwo należy zgłosić dr hab. Andrzejowi Szczurkowi, pok. 305, C-6, w terminie do 23 stycznia 2017 r. Zgłoszenie powinno zawierać: 1) wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr l do Regulaminu, w formie papierowej i elektronicznej, podpisany przez osobę zgłaszającą się do konkursu i przez dziekana; 2) pracę dyplomową w formie elektronicznej; 3) opinię promotora w formie elektronicznej; 4) multimedialną prezentację pracy, której czas trwania nie może przekroczyć 3 minut. Dokumentacja elektroniczna powinna zostać złożona na nośniku (płyta CD/DVD lub pendrive).