Zapraszamy na AMA z Tarasem Lukaniukiem - Dyrektorem Centrum Technologii NOKIA

Data: 11.03.2021

Data: 25.03.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Jak zarządza się międzynarodowym zespołem, którego członkowie pochodzą z 36 krajów? Jakie cuda technologiczne szykuje NOKIA? Czy pandemia przyspieszyła rozwój telekomunikacji? Tego dowiemy podczas spotkania z cyklu AMA z Tarasem Lukaniukiem - Dyrektorem Centrum Technologii NOKIA. Spotkanie będzie miało miejsce 25 marca 2021 roku o godz. 18.00 na platformie zoom. Link do spotkania:

baner_ama_w8_lukaniuk_1.jpg

Taras Lukaniuk o sobie. Żródło: nokiawroclaw

Z Nokią jestem związany od 2010 roku, zaczynałem od stanowiska Software Engineer. Przez te wszystkie lata spędzone w różnych działach i na różnych stanowiskach poznałem naszą firmę od podszewki. Nokia dała mi możliwość rozwoju i tu doceniono mój potencjał. Od 2020 roku mam przyjemność zarządzać wrocławskim oddziałem Nokii. W pracy z moim zespołem najbardziej cenię bezpośrednią wymianę słów i doświadczeń. Jestem niezwykle dumny z tego, że to Nokia we Wrocławiu jest miejscem, w którym najnowsze technologie telekomunikacyjne są tworzone od podstaw. Fakt, że z rozwiązań które tworzymy korzysta na co dzień ponad 1/3 mieszkańców świata, bardzo mnie motywuje oraz daje dużą satysfakcję.