Zapraszamy na koncert "Dwa Chóry"

Data: 03.06.2019

Data: 08.06.2019
Miejsce wydarzenia: Kościół Uniwerystecki pw. Najświętszego Imienia Jezus

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Koncert Dwa Chóry, który będzie miał miejsce 8 czerwca o godzinie 19:00 w Kościele Uniwersyteckim pw. Najświętszego Imienia Jezus.

Usłyszymy dwa chóry: Kameralny Chór Politechniki Wrocławskiej pd dyrekcją Anny Sipak oraz Chór Kameralny Politechniki w Clausthal (Niemcy, Dolna Saksonia) pod dyrekcją Antoniusa Adamske.

Program:
Stanisław Moniuszko: Msza Łacińska Es-dur na chór, solistów i orkiestrę smyczkową;
Weronika Ogonowska- sopran
Agata Ranz- alt
Bartosz Nowak- tenor
Paweł Kolodziej- bas