Zapraszamy na warsztaty z zakresu blockchain

Data: 14.05.2019

Data: 20.05.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek C-3/22
Godzina: 11:00 - 15:00

Jeśli interesują Cię takie tematy jak Bitcoin, Ethereum, giełdy i portfele kryptowalutowe, smart kontrakty, aplikacje zdecentralizowane a także wykorzystanie technologii łańcucha bloków w projektach korporacyjnych (jak np. rozwiązania Hyperledger czy Corda) – to spotkanie jest dla Ciebie!

• Temat warsztatów: „Praktyczne podstawy technologii blockchain”
  • Kiedy: 20 maja 2019 (poniedziałek), godzina: 11.15-15.00, sala 22 bud C-3

Podczas spotkania przedstawimy koncepcję odpowiedzialną za technologię blockchain/DLT, ponadto studenci będą mieli okazję wygenerować swoje pierwsze klucze na takich platformach jak Bitcoin i Ethereum.
Uwaga! Przynieś swój sprzęt z zainstalowaną przeglądarką chrome.

Prowadzący: Bartosz Bilicki
Działa aktywnie na polskiej scenie blockchain, CEO firmy Trifinity (blockchain developers), członek grupy roboczej technologii Blockchain i rejestrów rozproszonych przy Ministerstwie Cyfryzacji. Pełni funkcję CTO w projekcie Pacific, a także prezesa zarządu stowarzyszenia Blockchain Polska. Autor artykułów eksperckich, wykładowca na poznańskim Collegium Da Vinci.
Wydarzenia organizowane jest przez stowarzyszenie Blockchain Polska (znane z takich inicjatyw jak Blockchain Business i Blockchain Devs) w formule BYOD (Bring Your Own Device). Ideą przewodnią jest stworzenie aktywnej społeczności Blockchain Devs na Politechnice Wrocławskiej, która stanie się integralną częścią ogólnopolskiej sieci podobnych inicjatyw na innych uczelniach.

warsztatyblockchainw8a3.jpg